• Новак
  • -37 %
2018 Промоција На Нови За Samsung Галакси Note8 Луксузни Shockproof Метал Компјутер Хард Матирано Телефон Покритие За Белешка 8 Хибрид Оклоп Capas

2018 Промоција На Нови За Samsung Галакси Note8 Луксузни Shockproof Метал Компјутер Хард Матирано Телефон Покритие

DEN 453.00
DEN 719.52

Достапност
Достапно за нарачка

Ginmic Случај За Samsung Галакси Note8 Случај луксузни Shockproof Алуминиум Метал КОМПЈУТЕР хард Матирано телефон покритие За Galaxy Note 8 Хибрид Оклоп Capas

Спецификацијата

Пакет:
за samsung note 8
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Анти-удар
Бренд Име:
BOBYT
дизајн:
бизнис
Тип:
Половина завиткани Случај
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Note 8
Компатибилен Бренд:
Samsung

Со стоката дадена додека купуваат