• Новак
  • -30 %
Пенкало+Телефонот Случај за iPhone 4 и 4S Солиден Гумени Мат Тешко Силикони Случај Покрие Екран Заштитник Бесплатен Превозот како Подарок

Пенкало+Телефонот Случај за iPhone 4 и 4S Солиден Гумени Мат Тешко Силикони Случај Покрие Екран Заштитник Бесплатен

DEN 134.00
DEN 191.52

Достапност
Достапно за нарачка


Опис
1) 100% сосема нов и висок квалитет.
2) Направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР материјал,Хибридни со Силикони
3) Тешко Случај Покрие ви дава мобилен телефон безбедно заштита
4) Лесно, брзо вклучување/исклучување на инсталација
5) Прецизност отсечени за вашиот копчиња, пристаништа, камера и блиц
Пакет се вклучени :
1 x Црни Солиден Гумени Мат тежок Случај За i Phone 4/4 S
Бесплатни Подароци :
1 x Екран Заштитник Филм за i Phone 4/4 S
1 x Ткаенина за Чистење
1 x Специјалното Пенкало

Спецификацијата

Големина:
for iPhone 4/4S
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 4s,iPhone 4
дизајн:
Обична,Гроздобер,Бизнис
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
WeFor
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Карактеристики:
Анти-удар
Компатибилен iPhone Модел:
за iPhone 4 / iPhone 4s
Бесплатен Дар Број 1:
Екран со некоја Заштитна Фолија за Apple iPhone 4 и 4S
Бесплатен Дар Бр.2:
Перо Пен
Бесплатен Дар Број 3:
ткаенина за чистење
Број На Модел На:
Случај за iPhone 4, iPhone 4S
Тип:
Случај

Со стоката дадена додека купуваат