• Новак
  • -10 %
Случај За Samsung Галакси J3 J330 J5 J530 J7 J730 2017 coque Покрие прст вметнете стојат носителот TPU мека телефон случај fundas kimTHmall

Случај За Samsung Галакси J3 J330 J5 J530 J7 J730 2017 coque Покрие прст вметнете стојат носителот TPU мека

DEN 216.00
DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте на нашиот beautysupplier продавница!!!
Молиме Забележете :
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
______________________________________________________________________________________
Случај За Samsung Галакси J3 J330 J5 J530 J7 J730 2017 coque Покрие прст вметнете стојат носителот TPU мека телефон случај fundas kim THmall
[Size] : Мобилен Телефон Случај За Samsung Галакси J3 J330 J5 J530 J7 J730 2017 [Материјал] : Направен од Висок Квалитет На TPU + Мека [Боја] : Црна,Златна,Морнарица,Сребро,Црвено,Розово злато бои Како Сликата Покажана

Спецификацијата

Материјал:
За J3 J330 2017, За J5 J530 2017, За J7 J730 2017
Функција:
Потпирачот,Тешки Заштита,Анти-удар
дизајн:
Обична,Гроздобер,Сјајна,Бизнис,Спортски
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Карактеристики:
прст вметнете стојат носителот TPU мека телефон случај
Големина:
For Samsung Galaxy J3 J330 J5 J530 J7 J730 2017
Бренд Име:
kimTHmall
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Може да се застане носителот страна на Транспарентен TPU носителот
Материјал:
Ултра тенок Заштитен TPU Мека дизајн

Со стоката дадена додека купуваат