• Новак
3D сублимација мувла мувла случај телефон покрие убодни jigs за VIVO V7 плус греење алатка

3D сублимација мувла мувла случај телефон покрие убодни jigs за VIVO V7 плус греење алатка

DEN 1392.00

Достапност
Достапно за нарачка


3 D сублимација мувла калап за VIVO V7 плус празно печатење куќишта
Снабдувањето со сите видови на сублимација производи, какви било прашања или им помогне на, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви благодариме!

Спецификацијата

Мало Пакет:
Yes
Големина:
for VIVO V7 plus
Карактеристики:
Нови
дизајн:
Сјајни
Функција:
Анти-удар
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
Bezna
Компатибилен Бренд:
Vivo
За:
убодни jigs за VIVO V7 плус сублимација 3d случај покрие мувла мувла
Број На Модел На:
За VIVO V7 плус греење алатка
Тип:
Случај

Со стоката дадена додека купуваат