• Новак
  • -20 %
Shockproof Телефон Случаи за iPhone 8 Плус Полно работно Тело за Заштита на PC+TPU 3-Слоеви Хибрид Анти-Удар Заштитна Маска за iPhone 8 Случај

Shockproof Телефон Случаи за iPhone 8 Плус Полно работно Тело за Заштита на PC+TPU 3-Слоеви Хибрид Анти-Удар

DEN 240.00
DEN 300.00

Достапност
Достапно за нарачка

1. Совршено Погодни За i Phone 8 / i Phone 8 Плус 2. Совршено се Заштити вашиот таблет од нечистотија, гребење и штети 3. Материјал : Силикон+PC

Спецификацијата

Материјал:
за iphone 8, за iphone 8 Плус
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 8,iPhone 8 Плус
дизајн:
Симпатична,Спортски
Функција:
Анти-удар,Тешки Заштита
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
PC+TPU 3-Слоеви Хибрид
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
J-Bander Мајстор
Големина:
For iPhone 8 / iPhone 8 Plus
Материјал:
Силиконски + PC

Со стоката дадена додека купуваат