• Новак
  • -36 %
Мека TPU Случај За Letv Ле 2 2 Про X527 X620 Силиконска Маска 5.5 инчен За LeEco Ле Еко S3 Назад Телефон Случаи B&W Дизајн Школки

Мека TPU Случај За Letv Ле 2 2 Про X527 X620 Силиконска Маска 5.5 инчен За LeEco Ле Еко S3 Назад Телефон Случаи

DEN 61.00
DEN 96.00

Достапност
Достапно за нарачка


.
Мека TPU Случај За Letv Ле 2 2 Про X527 X620 Силиконска Маска 5.5 инчен За Le Eco Ле Еко S3 Назад Телефон Случаи B&W Дизајн Школки Уживаат 5% Попуст доколку се купи на повеќе од 5 КОМПЈУТЕРИ Компатибилен Телефон модел за Le TV Le Eco Ле Еко 2 / 2 Pro / X527 X620( 5.5 inch ) Црна Мат или Бела Мека TPU Материјал може да се Choiced Мирис Мастило,High Definition Слика Лесно да го вметнете и Отстранете
.

Спецификацијата

Материјал:
Црна Мат Мека TPU, Бела Мека TPU
Бренд Име:
KUOCO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
браник
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
LeEco
дизајн:
Мат,Обична,Ткаеше,Бизнис
Големина:
5.5
Карактеристики:
Висок Квалитет / Голем Попуст
Прави за 1:
Црна Мат Мека TPU Случаи
Изработка на 2:
Транспарентен Мека TPU Случаи
дизајн:
Дваесет И Различен Стил Дизајн
Обработка На Површина:
Без мирис мастило,high definition слика
Совршено се вклопуваат:
Елегантни, Тенок-fit
Точноста:
Секој случај токму сечат за да одговараат на вашиот телефон
Qualit:
Висок Квалитет На++++
Одговараат на Случај 1:
Случај за Letv Ле 2
Одговараат на Случај за 2:
Школка за Letv Ле 2 Про
Одговараат на Случај за 3:
Маска за LeTV LeEco X527 X620

Со стоката дадена додека купуваат