• Новак
  • -35 %
За iPhone 8 Плус Паричникот Случај Мат Кожа Мека Корица TPU Силикони Флип Случај Телефон Торба за iPhone 8 Плус Со Картичка Слотови 5.5

За iPhone 8 Плус Паричникот Случај Мат Кожа Мека Корица TPU Силикони Флип Случај Телефон Торба за iPhone 8

DEN 374.00
DEN 575.52

Достапност
Достапно за нарачка


410
[ Број на модел ] : За Apple i Phone 8 Плус 5.5 инчен
Забелешка : телефон случај е само одговара за Apple i Phone 8 Плус!!!
Забелешка : телефон случај е само одговара за Apple i Phone 8 Плус!!!
Забелешка : телефон случај е само одговара за Apple i Phone 8 Плус!!!
[Материјал] : Направени Од Високо Квалитетна Кожа+Силикони
[Функција] : Бизнисмени ' Стил + S oft TPU + Мода Шема + Олеснување
[Функција] : Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!

Спецификацијата

Бренд Име:
HATOLY
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Со Картичка Џеб
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 8 Плус
дизајн:
Симпатична,Бизнис,Мат,Гроздобер
Големина:
For Apple iPhone 8 Plus Case 5.5 inch
дизајн стил:
Моден Флип Матирано Кожен Паричник Случај Со Стојат Носителот
Материјал:
Синтетички Кожа мала тежина гума, Силикони TPU Мека Гел
Компатибилен Модел:
за iPhone 8 Плус Случај
Fearute 1:
Спречете го вашиот телефон од судир и нечистотија
Fearute2:
Мирување на функцијата и Паричникот стил
Style1:
Модни Луксузни Мобилен Телефон Случај
Стил 2:
Потпирачот Функција
Бои:
Црна,Розова,Сина,Пурпурна и Сива
се вклопи во толпата:
човекот жена девојка момче

Со стоката дадена додека купуваат