• Новак
Redmi Note5A Забелешка 5A Про Случај Позлата Метална Рамка со Огледало Задниот Капак тежок Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 5A Note5A Про 5.5

Redmi Note5A Забелешка 5A Про Случај Позлата Метална Рамка со Огледало Задниот Капак тежок Случај за Xiaomi

DEN 229.92

Достапност
Достапно за нарачка

Метал Алуминиум Рамка со Огледало Назад Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 5 A 5 A Про
Име на производ : Метал Алуминиум Рамка со Огледало Назад Случај за Xiaomi Redmi Note5 A Забелешка 5 A Про
Материјал : Алуминиум Рамка + Акрилна Боја : црвена Роза, златен, црна, сива (како слика)
Модел : Xiaomi Redmi Note5 A Забелешка 5 A Про 5.5 инчен
Пакет Се Вклучени :
1 Парче Метал Алуминиумска Рамка + Акрилик случај
П : Може ли да му верувате на слики испратени?
О : за Сите на сликата се 100% преземена од страна на нашите фотографи. ние гарантираме за објектите што ги примате ќе биде иста како што е опишано. Но somethimes, пакетот може да се промени без претходна најава. Сепак, боите можат да бидат малку различни, поради варијации помеѓу компјутерски монитори поставување и голо око боја различни.
П : Што можам да направам доколку ми се добиваат скршени парцели?
A : Ние ќе пак објект со дебели меур пена торба или пена кутија за да се избегне оштетување. Но, понекогаш поради курир е indiscreet рачка, пратката може да биде прекината. Ве молиме да бидат претпазливи на било скршено парцела и одбие да ја потпише ако кога ќе добиваат тоа.
П : Што можам да направам доколку ми се чувствувате незадоволни со содржина?
A : Ние сме обезбедување да обезбеди 100% задоволување на услуги за вашата и 100 дена гаранција. Па не грижете откако ќе се чувствувате незадоволни со предмети што ги примате, ние секогаш сме одговорни и пациентот за вашите проблеми.
Ние, исто така, се надевам, ќе може да бидат трпеливи и да останете во контакт со нас за да ги реши сите проблеми. Ве молиме не ни остави негативни повратни информации, без комуникација.
П : Како можете да не контактирате ?
A : Можете да едноставно пратете ни порака, или да разговараат со нас преку Trade Manager. Ние ќе одговор на секое прашање во рок од 24 часа, ако не веднаш! Кога ќе се направи ред, таму е порака бар, можете да ги споделите со нас вашето барање за боја и нешто друго, ние ќе се справи со вашата цел како што ќе кажеш.
П : Како за фактурата и данок?
А : Во ред да те плаќаат помалку или нема царина, ние ќе се пријават помалку од 4$ за секој мобилен телефон случај, 6$ за други поголеми пакет. Ако вашата земја не дозволува овој или имате други барања, pls дозволете ни да се знае однапред. Може да бидат предмет на увозни давачки, даноци, или царински давачки кои можат да бидат наметнати од страна на вашиот локалните владата. Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата Мора да Одговара на вашиот превозот адреса.
Ако не сте доби вашата пратка во рок од 40-60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Референца на времето за испорака.

Спецификацијата

Материјал:
Redmi Забелешка 5A, Redmi Забелешка 5A про
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
xiaomi
дизајн:
Сјајни,Метален
Големина:
5.5
Карактеристики:
Огледало позлата метална рамка случај со задниот панел
Функција:
Телефон школка заштитни случај, декорација
Стил:
Огледало позлата метална рамка случај
ОДГОВАРА ЗА:
Xiaomi Redmi Note5A Забелешка 5A Про
боја:
Розово Злато, сребрена, црна, Златна
Функција:
Метал Алуминиум Рамка огледало ефект задниот поклопец Случај

Со стоката дадена додека купуваат