• Новак
  • -33 %
Носителот Силикон Случај За Xiaomi Mi 4S Транспарентен Мека TPU Сјајот Метален Прстен Сјајот Телефон Случај За Xiaomi Mi 4S Bling Маска

Носителот Силикон Случај За Xiaomi Mi 4S Транспарентен Мека TPU Сјајот Метален Прстен Сјајот Телефон Случај

DEN 128.00
DEN 191.52

Достапност
Достапно за нарачка


Носителот Силикон Случај За Xiaomi Mi 4 S Транспарентен Мека TPU Сјајот Метален Прстен Сјајот Телефон Случај За Xiaomi Mi 4 S Bling Покрие Продажба Поени>> [Size] : Мобилен Телефон Случај За Xiaomi Mi 4 S [Материјал] : Направен од Висок Квалитет На СТП Мека Кожа [Боја] : Црна, Сина, Златна, Бела, Розова, Како Слики Прикажани
Целосен пристап до сите порти, копчиња, и камери, без потреба да се отстрани случај. Едноставна snap-на дизајн за лесна инсталација и отстранување Мулти-обоени. Ве молиме оставете ни ПЕТ ЅВЕЗДИ оценка и ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации доколку не сте задоволни со објектот

Спецификацијата

Бренд Име:
Blingson
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар,Со Прст Прстен,Потпирач
Компатибилен Бренд:
xiaomi
дизајн:
Обична,Сјајна,Проѕирна,Бизнис
Големина:
5.0
Тип:
Случај
Компатибилен Модел:
За Xiaomi Mi 4S
Стил:
Луксузни Модни Bling Симпатична Шик Сјајот Прекрасна
Луѓе:
За Девојки Дама Жените Подароци
функција 1:
Луксузна Прекрасна Позлата Цвет Кристал Телефон Случај
Карактеристика 2:
Ултра Тенок Тенка Мека TPU Заштитна Силиконска Задниот Капак на Школката Capa
Материјал:
Мека TPU Силикони + IMD
Време:
2017 Нови Пристигнување
функција 3:
Носат-доказ,Не деформација, Fadeless
испорака:
Повеќето бесплатен превозот преку Кина пост mail

Со стоката дадена додека купуваат