• Новак
  • -9 %
KL-БУТИЦИ Еднорог Телефон Случаи за iPhone 7 6 6s 8 Плус 5 5s X 10 Случај Симпатична Цртан филм Покрие Мека Јасно TPU Случај за iPhone X 10

KL-БУТИЦИ Еднорог Телефон Случаи за iPhone 7 6 6s 8 Плус 5 5s X 10 Случај Симпатична Цртан филм Покрие Мека

DEN 48.00
DEN 52.80

Достапност
Достапно за нарачка


KL-БУТИЦИ Еднорог Телефон Случаи за i Phone 7 6 6s 8 Плус 5 5s X 10 Случај Симпатична Цртан филм Покрие Мека Јасно TPU Случај за i Phone X 10

Спецификацијата

Материјал:
за iphone 6 6S, за iphone 6 6S Плус, за iphone 7, за iphone 7 Плус, за iPhone 5 5se, за iPhone 8, за iPhone 8 Плус, за iPhone X
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 5,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 5s,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone 7
Големина:
for iphone 7 6 6s 8 X Case Cover
Мало Пакет:
No
дизајн:
Симпатична,Апстракт,Цитати & Пораки,Егзотични,Гроздобер,Украсени
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Мека Еднорог Насликани Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Бренд Име:
KL-Бутици
Модел Број 1:
за iphone 6 6S / iphone 7 7 4.7 Случај
Модел Број 2:
за iphone 6 6S Плус / 7 Плус 5.5 Случај
Модел Број 3:
за iPhone 5 Случај 5s
Модел Број 4:
за iPhone 8/iPhone 8 Плус Случај
Модел Број 5:
за iPhone X/iPhone 10 Случај
одговараат на луѓето:
Мажи,Жени,Дама,Девојки,Момчиња
квалитет:
Нечистотија-отпорни,Анти-Удар,Водоотпорен,Целосна Заштита
Функција:
Моден Цртан Филм Телефон Случаи
Тип:
Телефон Случај Покрие Школка Coque Capa fundas
Материјал:
Транспарентен Меки Силиконски TPU

Со стоката дадена додека купуваат