• Новак
HAMEINUO Слон Расадник Уметност Слон покривајте телефонот случај за Samsung Галакси J1 J2 J3 J5 J7 МИНИ АЦЕ 2015 премиер

HAMEINUO Слон Расадник Уметност Слон покривајте телефонот случај за Samsung Галакси J1 J2 J3 J5 J7 МИНИ АЦЕ

DEN 140.16

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Материјал:
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
дизајн:
Гроздобер,Ткаеше,Спорт,Цитати & Пораки
Бренд Име:
HAMEINUO
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket

Со стоката дадена додека купуваат