• Новак
За BBK VIVO Y69 Случај Со Екран заштитник Nillkin матирано shield тешко случаи мат задниот капак на телефонот школка За Vivo Y69 5.5 инчен

За BBK VIVO Y69 Случај Со Екран заштитник Nillkin матирано shield тешко случаи мат задниот капак на телефонот

DEN 345.12

Достапност
Достапно за нарачка


Одговараат за : Vivo Y69 , Со Екран Заштитник за слободни Додаток : екран филм, де-бришење прашина бришење прашина налепница, екран крпа NILLKIN Супер Матирано Shield : Користете увезени животната средина PC материјали. Формирана од страна на високо прецизни шприцоване машина со висока температура. Двете страни ги користат најновите dustless мат УВ сликарство технологија,со удобно чувство на допир и елегантен изглед. На ригидност е доволно добар да не пренесувате и да прекинеме лесно. Отворен калап според вистински мобилен телефон со прецизна функција дупки. Може да се справи како слободно, како што сака. На површината се користи за истакнатите точка дизајн, носат-отпорни, анти-лизгање, прашина-доказ, анти-отпечатоци и лесно да се чисти,

Спецификацијата

Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
BBK
Големина:
5.5
дизајн:
Обична,Мат
Карактеристики:
мат компјутер хард случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
NILLKIN
Тип:
Случај

Со стоката дадена додека купуваат