• Новак
Празно 3d сублимација покритие за Samsung galaxy note 8 3D случај за note8 топлина притиснете трансфер DIY печатење сјајни мат 100pcs/Многу

Празно 3d сублимација покритие за Samsung galaxy note 8 3D случај за note8 топлина притиснете трансфер DIY

DEN 5712.00

Достапност
Достапно за нарачка


За samsung galaxy note 8 3 D сублимација случај 100pcs/Многу
1.Одговараат за сублимација печатење
2.Пластични случај
3.Боја : Бела
4.Пакување : 100pcs/Многу
5.Ние само снабдување празно случај без печатење
Ние главните не 3 D вакуум сублимација машина, Термичка притиснете машина, Сублимација телефон случај, Сублимација хартија, Капа, Кригла, Бојата се менува кригла, Сублимација моќ банка, Т-маица, Копче синџир, Сублимација jigs мувла, Mouse pad, Глувчето, Мозаик, итн. Ако ви треба да знаете детали, ве молиме љубезно ве молиме да ја посетите нашата продавница.
Ако големо количество или се меша со цел, цената може да се преговара и многу конкурентен.
Било какви прашања или им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-маил или trademanager. Што и да сте голема компанија или само да се почне мал бизнис, ние искрено за поддршка и помош за технологија, детали, итн.
Фото Покаже :

Спецификацијата

Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нови
дизајн:
Сјајни
Функција:
Анти-удар
Големина:
~
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
Bezna
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Note 8
боја:
Бела
Материјал:
Пластични
За:
за Забелешка 8 3D сублимација случај
одговараат за:
3D Сублимација печатење покритие за samsung note 8
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
за забелешка 8
Тип:
Случај

Со стоката дадена додека купуваат