• Новак
  • -5 %
GUCOON Цртан филм Паричникот Случај за BQ Aquaris V 5.2 инчен Мода СТП Кожа Прекрасна Кул Покрие Видиме Торба Штит

GUCOON Цртан филм Паричникот Случај за BQ Aquaris V 5.2 инчен Мода СТП Кожа Прекрасна Кул Покрие Видиме Торба

DEN 228.00
DEN 240.00

Достапност
Достапно за нарачка


Опис :
Бренд : GUCOON
Состојба : 100% Мода Нови
Материјал : Кожа СТП
Боја : 21 Бои
Внатре Случај : Нема внатрешноста на силиконски или пластика, тоа има лепак налепница /лепак лента
Функција : Потпирачот, Паричник, Картичка Слотови, Рака
Трговија на големо/dropship : Поддршка
Се вклопуваат совршено за вашиот телефон за да се заштитат од шок, нула, нечистотија и други секојдневна употреба. Пакување се вклучени : 1 x СТП Кожен Паричник Случај 1 x Рака
Производот Се Покаже :
Предмети може да заинтересирани :

Спецификацијата

Бренд Име:
GUCOON
Мало Пакет:
No
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб
дизајн:
Егзотични,Ткаеше,Животно,Симпатична,Гроздобер
Големина:
5.2inch Screen
Карактеристики:
Цртан Филм, Паричник, Карта Сопствениците, Потпирач, Магнет
Компатибилен Бренд:
BQ
Материјал:
СТП Кожа, а не Вистинска Кожа
Капка брод:
Поддршка
Мажите Корист Бои:
Черепот Тигар Волкот Фокс Маскирна Пиратски
Жените Корист Бои:
Ајфеловата Кула Пеперутка Мачка Писе Куче Був Цвет Девојки Tatto Campanula
Состојба:
Нова Мода
Внатре Случај:
Не внатрешноста на силиконски или пластични случај
Стил:
Лепак Налепница / Лепак Лента
Модел На Телефон:
за BQ Aquaris V

Со стоката дадена додека купуваат