• Новак
  • -25 %
HAMEINUO Слон Расадник Уметност Слон случај телефон покритие за LG G6 G5 K10 K7 K4 магна Дух

HAMEINUO Слон Расадник Уметност Слон случај телефон покритие за LG G6 G5 K10 K7 K4 магна Дух

DEN 105.00
DEN 140.16

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Материјал:
за LG k4 2016 година, за LG K7 2016 година, за LG k10 2016 година, за LG магна, за LG дух, за LG G5, за LG G6, за LG k10 2017
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
LG
дизајн:
Гроздобер,Ткаеше,Спорт,Цитати & Пораки
Бренд Име:
HAMEINUO
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket

Со стоката дадена додека купуваат