• Новак
  • -5 %
За Samsung Галакси S8 Случај Цвет Bling Дијамант Меки Силиконски TPU Јасно Задниот Поклопец За Samsung Галакси S8 Телефон Случаи 5.8 Funda

За Samsung Галакси S8 Случај Цвет Bling Дијамант Меки Силиконски TPU Јасно Задниот Поклопец За Samsung Галакси

DEN 136.00
DEN 143.04

Достапност
Достапно за нарачка

За Samsung Галакси S8 Случај Тајна Градина Позлата Рамка Случај Дијамантски Сјај Тенка Задниот Поклопец Случај за Samsung Галакси S8
Име на производ : Позлата Тајна Градина Дијамантски Сјај Ultrathin Задниот Поклопец Случај
Материјал : Мека TPU
Боја : Злато, Злато Се Зголеми
Модел : За Samsung Галакси S8
Пакет Се Вклучени :
1pcs Позлата Мека Tpu Покрие Случај
Опис На Производот
1,100% Сосема Нов и Висок Квалитет .
2,да ги Задржи вашиот телефон безбедно
3,Заштита од гребнатини
4,Совршен пристап дизајн за звучник, копчиња, камера и пристаништа, итн.
5,Нечистотија-доказ, shatterproof, и анти-нула материјал
6,Лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме.

Спецификацијата

Материјал:
TPU
Бренд Име:
Донг Ya
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8
дизајн:
Транспарентен,Jewelled
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Тајната Градина Позлата Рамка Случај Дијамантски Сјај Тенка Задниот Поклопец Случај
Мало Пакет:
No
Големина:
5.8inch
Тип:
Флип Случај
Funtion:
Телефон школка заштитни случај, декорација
Одговара за 1:
За Samsung Галакси S8 5.8
функција 1:
Ултра Тенок Позлата Кристално Јасен Случај За Samsung Галакси S8 Случај
Карактеристика 2:
Роуз злато јасно транспарентен капак За Samsung Галакси S8
функција 3:
Luxuxy Телефон Заштитник Случаи Покритие За Samsung Галакси S8
квалитет:
Врвен Квалитет На+++ Capa За Samsung Галакси S8
Тип:
Fundas случај Ултра Тенок Кристално Јасен Случај

Со стоката дадена додека купуваат