• Новак
  • -5 %
Делукс Ултра Тенок Заштитен Капак алуминиум Браник Рамка Случај За Huawei Чест V9 ( Чест 8 Про ) +2 Филм (Пред 1 +1 Задните)

Делукс Ултра Тенок Заштитен Капак алуминиум Браник Рамка Случај За Huawei Чест V9 ( Чест 8 Про ) +2 Филм (Пред

DEN 552.00
DEN 580.80

Достапност
Достапно за нарачка


Луксузен Делукс Ултра Тенок Заштитен Капак алуминиум Браник Рамка Случај За Huawei Чест V9 ( Huawei Чест 8 Про ) 5.7-инчен fundas
Функција 100% Сосема Нов и Висок квалитет на CNC изработени, од цврст блок на алуминиум Заштита на рамката на Телефонот од Триење. Анти-лизгање способност. Совршено Првиот Облик. Лесно да се Соберат, и Отстранете
Напомена :
затоа што тоа се направи на Алуминиум , така што може да влијае на јачината на сигналот и wifi некаде .
ве молиме размислете два пати пред да се направи нарачката .
ако Избор "Само во Случај" , ќе вклучуваат 1 парче Браник + 1 шрафцигер + 1 Lanyard
ако Избор "Случај додадете Чаша Филм" , ќе вклучуваат 1 парче Пред Калено Стакло Screen Protector + 1 Мека Задните Налепница + 1 парче Браник + 1 шрафцигер + 1 Lanyard .
и Калено Стакло Екран Заштитник не е Целосна Капак .
ви благодариме .

Спецификацијата

Материјал:
за Чест V9, за Чест 8 Pro
Пакет:
Случај, Случајот додадете Чаша Филм
Бренд Име:
Bova
Мало Пакет:
Yes
Тип:
браник
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Металик,Сјајна,Обичен
Големина:
5.7 inch
Карактеристики:
Алуминиум
боја:
9 Боја За Избор
Тежина:
10g
Стил:
Луксузна едноставна
Applicate Модел:
За Huawei Чест 8 Pro Huawei Чест V9

Со стоката дадена додека купуваат