• Новак
  • -20 %
Нов висок квалитет на гроздобер СТП Кожа телефон случај за apple iphone 6 6s 7 7 Плус луксузни назад случај маска за iphone SE 5 Случаи 5s

Нов висок квалитет на гроздобер СТП Кожа телефон случај за apple iphone 6 6s 7 7 Плус луксузни назад случај

DEN 384.00
DEN 479.52

Достапност
Достапно за нарачка

Нов висок квалитет на гроздобер СТП Кожа телефон случај за apple iphone 6 6s 7 7 Плус луксузни назад случај маска за iphone 5 5s SE
Карактеристики : 1.100% Сосема Нови случаи 2.Овој производ е со висок квалитет tpu materies 3.Колку што е можно да се одржува елегантен изглед на вашиот телефон 4.Се чини луксузен но ниско-клуч 5.заштитни и исто така ви овозможува пристап до сите функции на вашиот телефон 6.Одлична заштита за iphone 5 / 5s / SE / 6 / 6s / 6 Plus / 6s Плус / 7 / 7 Plus
100% сосема нов Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Превозот Ние само превозот за да испратите поштенски воздух парцела Генерално се зема 15-22 дена за да стигне до потрошувачот (Не Вклучувајќи празници) Јужна Америка, Африка потребите 30 дена повеќе за да стигнат до Политика на Враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Повратни информации Што зависат од нашата задоволството на клиентите за да се успее.Значи,вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ние, исто така, ќе се одговори од кои ви даваат позитивни повратни информации дека истиот ден. Ако не сте задоволни со нашата предмети.ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. За Нас Добредојдовте на нашата продавница.Купување од нас, Ние ви нудиме одличен квалитет на производи со најниска цена секојдневно.Ви благодариме!

Спецификацијата

Материјал:
За iPhone 5 5s SE, За iPhone 6 6s, За iPhone 6 6s Плус, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус
Бренд Име:
Wolkerfly
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 7 Плус,iPhone 6s,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone 6,iPhone SE,iPhone 5,iPhone 7
дизајн:
Обична,Симпатична,Бизнис,Спортски
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Големина:
4.0 inch / 4.7 inch / inch
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Карактеристики:
висок квалитет на гроздобер СТП Кожа телефон случај
Материјал:
СТП Кожа
Функција:
потенки,полесни,slimper
боја:
Црна, Златна, Кафеава, Црвена

Со стоката дадена додека купуваат