• Новак
  • -29 %
Општи Мобилни ГМ 5 Плус/6 случај GM5 GM6 Мека Цртан филм случај за Општа мобилна андроид еден/1/4g случај Универзална TPU Супер Херои

Општи Мобилни ГМ 5 Плус/6 случај GM5 GM6 Мека Цртан филм случај за Општа мобилна андроид еден/1/4g случај Универзална

DEN 136.00
DEN 191.52

Достапност
Достапно за нарачка

Општи Мобилни ГМ 5 Плус/6 случај GM5 GM6 Мека Цртан филм случај за Општа мобилна андроид еден/1/4g случај Универзална TPU Супер Херои

Спецификацијата

Мало Пакет:
Yes
Тип:
браник
Големина:
Universal
дизајн:
Обична,Squishy,Слатки,Шарени
Функција:
Анти-удар
Бренд Име:
GODGIFT
Карактеристики:
Универзална мека Цртан филм Телефон случај
Компатибилен Бренд:
Општи Мобилен
Функција:
Универзална Мека Цртан филм TPU Surper Херој Стилови
Слики:
Супермен/Бетмен/Капетан Америка/Doraemon/Чудовишта
За 01:
Општи Мобилни ГМ 5 Плус случај
За 02:
Општи Мобилна андроид еден случај
За 03:
Општи Мобилни ГМ 6 случај
За 04:
општи 4g мобилни случај

Со стоката дадена додека купуваат