• Новак
  • -15 %
2 Во 1 Тешки Хибрид Тешки Солиден Случај Силикони TPU&PC Shockproof Анти Удар Покритие За Samsung Галакси S8 / Галакси S8 Плус @

2 Во 1 Тешки Хибрид Тешки Солиден Случај Силикони TPU&PC Shockproof Анти Удар Покритие За Samsung Галакси S8

DEN 81.00
DEN 95.52

Достапност
Достапно за нарачка


Опис : Дизајнирани за активен начин на живот,можете да продолжите да го користите вашиот уред без отстранување од случајот. 2 парчиња технологија за ултра заштита.Надворешниот слој направен од крути пластични, внатрешниот слој направен од мек Силикон со двојна заштита. Шок и отпорност на duarable силикони дава дополнителна удобност за уредот. Солиден пластични обезбеди силна одбрана. Екстра браници за заштита околу 4 аглите за да го апсорбира ударот во случај да се откажат од вашиот телефон. Заштита на вашиот телефон од гребење, шокови, случајно капки и судир. Боја : Хибрид Лесно, брзо вклучување/исклучување на инсталацијата, прецизност отсечени за вашиот копчиња, пристаништа, камерата и блицот. Додаток само, Телефон ont вклучени. Компатибилен со : (ве Молиме изберете го моделот на вашиот телефон внимателно) За Samsung Galaxy S8 За Samsung Галакси S8 Плус
Пакетот вклучува :
Ако се избере Само во Случај На пакет само вклучувајќи 1 buc случај
Ако изберете Само 3pcs Филмови пакет само вклучувајќи 3 компјутери LCD екран заштитник
Ако изберете Случај Со Филмови . Пакетот вклучувајќи 1 buc случај 1 buc перо 3 компјутери LCD екран заштитник


Спецификацијата

Материјал:
За Галакси S8, За Галакси S8 Плус
дизајн:
Геометриски,Бизнис,Спорт,Гроздобер
Бренд Име:
ELEPHONE
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8 Плус,Галакси S8
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
Карактеристики:
капка заштита двоен слој TPU и тешко КОМПЈУТЕР назад случај
Компатибилен Модел 1:
За Samsung Галакси S8
Компатибилен Модел 2:
За Samsung Галакси S8 Плус

Со стоката дадена додека купуваат