• Новак
  • -26 %
за ZTE Nubia Z9 Max Случај 3D Насликани Мека TPU Задниот Поклопец Случај За ZTE Nubia Z9 Max Телефон Случај Силикон Покритие за ZTE Nubia Z9 Max

за ZTE Nubia Z9 Max Случај 3D Насликани Мека TPU Задниот Поклопец Случај За ZTE Nubia Z9 Max Телефон Случај

DEN 88.00
DEN 119.52

Достапност
Достапно за нарачка

Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстраните. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд).Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Или не, ве Молам, точно пред исплата.
Добредојдовте во мојата Продавница
Драг Пријател, Внимание Ве Молиме :
Ако ви се допаѓа производи во нашата продавница , можете да ја додадете во вашата листа, а ние често ќе направи голем попуст на сите производи, не пропуштајте било поевтини производи!
Можете да дојдете во мојата продавница изберете вашиот омилен стил :
за ZTE Nubia Z9 Max Случај 3 D Дизајн Paiting Мека TPU Задниот Поклопец Случај За ZTE Nubia Z9 Max Телефон Случаи Силикон Покрие Школка Торба
Совршено опремени за ZTE Nubia Z9 Max Случај
H igh Квалитет Мека TPU Силикони Кул Шема Задниот Поклопец , да Направите вашиот телефон да изгледа модата и луксузот!
Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
- 100% Br и Нови Случаи
- Направен од високо-квалитетен Материјал
- Моден дизајн, Лесен и Издржлив
- Prote кт вашите вредни инвестиции од рбет и оштетување Спакувани со opp вреќа - Мобилен Телефон Случај * 1 ( Не се вклучуваат телефон) ве Молиме кликнете на"view мојата продавница" или "view my Topselling Производи" за да добиете повеќе предмети што сакате со количката. Ние само брод да се потврди цел адреси. Искусни КК постапка. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро .
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена.Овие се купувачите одговорност. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне.
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.

Спецификацијата

Бренд Име:
Mobecaser
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
ZTE
Големина:
5.5 inch
Карактеристики:
Ултра Тенок Домот Убави Меки Пластични шема Телефон Случај Маска
дизајн:
Егзотични,Ткаеше,Симпатична,Цвеќиња,Животни
Функција:
Водоотпорен,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
Џеки Унија
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
статус:
во парк
Одговара:
За ZTE Nubia Z9 MAX случај маска
Материјал:
Мека Силиконска Гума TPU
квалитет:
Висок Квалитет На++++
Стил:
Модни Луксузни Кул Јасно Единствен Случај Покрие Торба Fundas
погоден:
За ZTE Nubia Z9 Max Покрие Coque

Со стоката дадена додека купуваат