• Новак
  • -36 %
NILLKIN телефон торба случај Флип Кожа Случај за Sony Xperia XA2 Ултра Кожа покрие Случај smart прозорец за Sony Xperia XA2 Ултра

NILLKIN телефон торба случај Флип Кожа Случај за Sony Xperia XA2 Ултра Кожа покрие Случај smart прозорец за

DEN 475.00
DEN 742.08

Достапност
Достапно за нарачка


За Sony Xperia XA2 Ултра Телефон торба случај Nillkin гроздобер Qin прекривачот СТП Кожа Случај Телефон торба За Sony Xperia XA2 Ултра
Да се биде совршен, да се биде вонредни Qin кожа случај користи супериорен природна текстура кожа донесувањето на случај супериорен чувство на допир, создаде нова благородна и барон стил. Мека нежна обвивка, анти-пропадна и нечистотија-доказ, мода и корисни. Класичен флип Кожа покрие дизајнирана што да им даде на вашиот мобилен телефон 360°заштита. Кориснички утробата слот за вас за да поставите вашата картичка не се задоволни. Уникатните детали дизајн на слотот, никел екран, ЛОГОТО покажува елита стил.

Спецификацијата

Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Бизнис,Гроздобер
Големина:
For Sony Xperia XA2 Ultra
Карактеристики:
Гроздобер Qin кожа случај
Бренд Име:
NILLKIN
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Компатибилен Модел На Телефон:
за Sony Xperia XA2 Ултра
боја:
Црна,Црвена,Кафеава
Функција:
Со Картичката Џеб

Со стоката дадена додека купуваат