• Новак
  • -56 %
Новиот Ултра Тенок Случај За iPhone 7 Транспарентен Бонбони Бои, Меки TPU Силикон Телефон Случаи За iPhone 6 6S 5 5S SE 7 Плус Coque Capa

Новиот Ултра Тенок Случај За iPhone 7 Транспарентен Бонбони Бои, Меки TPU Силикон Телефон Случаи За iPhone

DEN 25.00
DEN 56.64

Достапност
Достапно за нарачка


Нови Пристигнување Случај За i Phone 7 Транспарентен Бонбони Бои, Меки TPU Силикон Телефон Случаи За i Phone 6 6 S 5 5 S SE 6 Plus 7 Плус
Спецификација : 1. 100% сосема нов висок квалитет 2. лесно да го вметнете и отстранете 3.Анти-прашина /анти-влијание/Шок-апсорпција 4.Исклучителна изработка и Стилски дизајн 5.Совршена како подароци за вашите пријатели и семејства. Компатибилен Со : За iphone 5 5s se 6 6s 6plus 6s Plus 7 7 Plus Пакет се Вклучени : 1 x Мека Случај

Спецификацијата

Материјал:
За iPhone 5 5S SE, За iphone 6 6S, За iphone 7, За iphone 6plus, За iphone 7plus
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 7,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone 5,iPhone 6,iPhone SE,iPhone 7 Плус
Карактеристики:
Мека
дизајн:
Обична,Мат
Бренд Име:
ТРИ-DIAO
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Половина завиткани Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Големина:
4.0-5.5
боја:
како фото шоу
статус:
во парк
квалитет:
Висок
брод начин:
пост
Број На Модел На:
foriphone
Тип:
Случај

Со стоката дадена додека купуваат