• Новак
  • -35 %
MaiYaCa Библијата стих Филипјаните Исус Христос Христијански Пристигнување телефон случај за iPhone8 7 6 6S Плус X 10 5 5S SE 5C44S Coque Школка

MaiYaCa Библијата стих Филипјаните Исус Христос Христијански Пристигнување телефон случај за iPhone8 7 6 6S

DEN 62.00
DEN 95.52

Достапност
Достапно за нарачка

Mai Ya Ca Библијата стих Филипјаните Исус Христос Христијански групи на Ново Пристигнување Мода телефон случај маска за i Phone 8 7 6 6 S Плус X 10 5 5 S SE 5 C 4 4 S Coque Школка
Добредојдовте На М а јас У В а
1. Ние поддршка Dropshipping, промет на големо на производи, ние може да ви даде најдобра цена, висок квалитет на производите.
Ние може да се испрати на стоката што е можно поскоро по исплата потврда.
2. Ако се одлучите за испорака метод : Кина пост обичен мал пакет плус, тоа не може да се обезбеди следење на информации во странство , ве молиме да не грижете се, тоа ќе биде успех стигнете до вашата земја и својата packet loss стапка е многу ниска. Во овие наредби, ние не го прифати каков било спор не следење на број. Ако сакате да ги пратите на информации на проектот во реално време, ве молиме изберете Кина пост регистрирани воздухопловната
3. Ако сте загрижени дека тоа не може да се пристигне, можете исто така да изберете e Packet или Ali Express . Вие само треба да го додадете малку товар.
4. Ве молиме имајте во предвид на руски пријатели : ве молиме пополнете во полно име на примачот (вклучувајќи и најмалку 3 делови) и поштенски код, во спротивно вашиот пакет нема да биде во можност да помине низ вашата земја на царинската управа.
Забелешка : доколку имате прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем.
Можете да ја внесете во мојата продавница за да го изберете вашиот омилен стил :
Додадете нашата продавница за вашата продавница список и не пропуштајте било евтини производи!
Случајот информации
1) за i Phone 5/5s/SE / 6/6 S / 6 + 6 splus / 7/7 плус случај
Материјал : Транспарентна TPU
2) нови 100%

Спецификацијата

Материјал:
За iPhone 4 и 4s, iPhone 5 5s, За iPhone 5c, За iPhone 6 6s, За iPhone 6s плус, За iPhone 7, За iPhone 7 плус, За iPhone 8, За iPhone 8 плус, За iPhone X
Бренд Име:
MaiYaCa
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone5c,iPhone 6s плус,iPhone 4,iPhone 5,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone SE,iPhone 7
дизајн:
Апстракт,Егзотични,Животински,Гроздобер,Транспарентен,Слатки,Шарени
Големина:
6.5cm*12.5cm
Карактеристики:
Транспарентен Мека TPU
Продажба:
Трговија На Големо И На Мало Со Квалитет
Материјал:
Мека Транспарентен TPU
категорија:
мобилен телефон додатоци
мобилен покритие за iphone8 ПЛУС:
Мобилен Случај за iphone8 Плус
телефон случај за iphone 5s:
За телефонот маска за iphone 5S 6S 7
Телефон за iphone случај 6SPLUS:
случај за iphone 5S 6S 6SPLUS маска
случај за iphone6 6S:
Случај За iPhone 6 6S
Маска за iPhone 7 Плус:
за iphone 7 за мобилни случај
Објектот:
Библиски стих Филипјаните Исус Христос Христијанска Позадина
Модел:
Tyy18(1.10)1001

Со стоката дадена додека купуваат