• Новак
  • -20 %
Прекривачот за Letv Leeco Кул 1 Случај Smart Приказ на Прозорецот Кожа Случај Leeco Cool1 Магнет Поклопец Coolpad Cool1 Телефон Торба & Случаи

Прекривачот за Letv Leeco Кул 1 Случај Smart Приказ на Прозорецот Кожа Случај Leeco Cool1 Магнет Поклопец Coolpad

DEN 192.00
DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка

modname=ckeditor
Прекривачот за Letv Leeco Кул 1 Случај Smart Приказ на Прозорецот Кожа Случај Leeco Cool1 Магнет Поклопец Coolpad Cool1 Телефон Торба & Случаи

Спецификацијата

Материјал:
Leeco Кул 1, Coolpad Кул 1
Бренд Име:
evolou
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-Отпорни,Анти-удар,Потпирач
Компатибилен Бренд:
LeEco
дизајн:
Сјајни,Обична,Гроздобер,Бизнис
Големина:
5.5
Карактеристики:
Smart Прозорец маска
Тип:
приказ на прозорецот флип кожа случај & Магнет Поклопец
Големина:
за leeco кул 1 / coolpad cool1
Стил:
бизнис,обична,Потпирач

Со стоката дадена додека купуваат