• Новак
  • -14 %
MaiYaCa бејзбол фудбал тенис и Голф Спортист Силуета Луксузни Телефон Случај за Sony Z2 Z3 Z4 Z5 Z5c за LG G3 G4 G5 за МОТО G

MaiYaCa бејзбол фудбал тенис и Голф Спортист Силуета Луксузни Телефон Случај за Sony Z2 Z3 Z4 Z5 Z5c за LG

DEN 82.00
DEN 95.52

Достапност
Достапно за нарачка

Mai Ya Ca бејзбол фудбал тенис и Голф Спортист Силуета Луксузни Модни Телефон Случај за Sony Z2 Z3 Z4 Z5 Z5c за LG G3 G4 G5 за МОТО G Маска
Добредојдовте На М а јас У В а
1. Ние поддршка Dropshipping, промет на големо на производи, ние може да ви даде најдобра цена, висок квалитет на производите.
Ние може да се испрати на стоката што е можно поскоро по исплата потврда.
2. Ако се одлучите за испорака метод : Кина пост обичен мал пакет плус, тоа не може да се обезбеди следење на информации во странство , ве молиме да не грижете се, тоа ќе биде успех стигнете до вашата земја и својата packet loss стапка е многу ниска. Во овие наредби, ние не го прифати каков било спор не следење на број. Ако сакате да ги пратите на информации на проектот во реално време, ве молиме изберете Кина пост регистрирани воздухопловната
3. Ако сте загрижени дека тоа не може да се пристигне, можете исто така да изберете e Packet или Ali Express . Вие само треба да го додадете малку товар.
4. Ве молиме имајте во предвид на руски пријатели : ве молиме пополнете во полно име на примачот (вклучувајќи и најмалку 3 делови) и поштенски код, во спротивно вашиот пакет нема да биде во можност да помине низ вашата земја на царинската управа.
Забелешка : доколку имате прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем.

Спецификацијата

Материјал:
За Sony z2, За Sony z3, За Sony z4, За Sony z5, За Sony z5 Компактен, За LG G3, За LG G4, За LG G5, За мото G4, За мото G игра
Бренд Име:
MaiYaCa
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
LG
дизајн:
Апстракт,Егзотични,Животински,Гроздобер,Транспарентен,Слатки,Шарени,Спорт,Цитати & Пораки,Рамнина,Геометриски,Флорални,Мермер
Големина:
6.5cm*12.5cm
Карактеристики:
Тешко транспарентна пластика PC
Продажба:
Трговија на големо и Dropshipping
Материјал:
Тешко транспарентна пластика PC
категорија:
мобилен телефон додатоци
Телефон покритие за SONY Z2 Z3 Z4 Z5:
телефон случај за SONY Z2 Z3 Z4 Z5
за телефон LG G3 G4 G5 маска:
случај за LG g3 g4 g5
телефон покритие за МОТО G4 G игра:
Телефон случај за МОТО G4 G игра
телефон за покривање на SONY z2 z3 z4 z5 z5c:
Телефон случај за SONY z2 z3 z4 z5 z5c
Маска за LG g3 g4 g5:
телефон покритие за LG g3 g4 g5
Објектот:
бејзбол фудбал тенис и Голф Спортист Силуета Позадина
Модел:
HTyy18(1.26)1010

Со стоката дадена додека купуваат