• Новак
  • -29 %
MaiYaCa кафе Diy Шарени Печатење Цртање TPU телефон случај за Huawei P9 p6 p7 p8 p10 плус случај Покритие за xiaomi 3 4case

MaiYaCa кафе Diy Шарени Печатење Цртање TPU телефон случај за Huawei P9 p6 p7 p8 p10 плус случај Покритие за

DEN 68.00
DEN 95.52

Достапност
Достапно за нарачка

Mai Ya Ca кафе Diy Шарени Печатење Цртање TPU телефон случај за Huawei P9 p6 p7 p8 p10 плус случај Покритие за xiaomi 3 4case
Добредојдовте на нашата онлајн продавница!!! Ве молиме да обрнете внимание за да ги следниве информации пред да шопинг!!!
П : Што е материја на овој случај ?
A : Тешко е транспарентна пластика PC
П : Како можам да се Провери логистика информации ?
A : Производот е бесплатен превозот од " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", која не може да се следи рекорд по парцела лево Кина.
Ако ви треба целосна следење, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" или " Epacket ", но треба да предизвика дополнителни превоз.
П : Колку долго може да добиете на стока?
A : Ние секогаш користете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус да се испрати објект .
Сад
25-44 дена
Канада
30-60days
Израел
36-60 дена
Руската Федерација
35-60 дена
Франција
27-45 дена
Чиле
50-80 дена
Шпанија
35-60 дена
Обединето Кралство
35-55 дена
Австралија
30-55 дена
Бразил
60-90 дена
Netherland
30-55 дена
Германија
33-60 дена
Повеќе информации : ве молиме кликнете на етикетата со "Превозот и Плаќање"
П : јас се уште не се добие мојата пакет, но купување заштита времето истекува?
А : ве Молиме контактирајте со нас , ние ќе се прошири на времето за вас . Ако тоа се уште не е пристигнат во очекувано време на испорака, можеби вашиот пакет е изгубен , ние ќе го испрати повторно или целосна наплата !
Ние сакаме можете да не контактирате доколку постои било каков проблем , ние ќе се потрудиме да го реши . Ве молиме не се отвори спор , ви Благодариме!
Руски пријател се обрне внимание ве молиме :
Ве молиме пополнете примачот име и презиме (вклучува 3 делови барем) и пост код, со цел,во спротивно вашата парцела нема да помине обичаите на вашата земја.

Спецификацијата

Материјал:
За Huawei p6, За Huawei p7, За Huawei p8, За Huawei p9, За Huawei p10, За Huawei p10plus, За Xiaomi 3, За Xiaomi 4, За redmi 2, За redmi забелешка 2
Бренд Име:
MaiYaCa
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Гроздобер,Симпатична,Егзотични,Ткаеше,Транспарентна
Големина:
6.5cmX12.5cm
Карактеристики:
тешко транспарентна пластика pc случај
Продажба:
Трговија На Големо И На Мало Со Квалитет
Материјал:
Тешко транспарентна пластика PC
категорија:
мобилен телефон додатоци
Случај за Huawei P6 p7 p8 p9 p10 плус:
Маска за Huawei P6 p7 p8 p9 p10 плус случај
случај за Huawei p9 p10 плус случај:
Маска за Huawei P6 p7 p8 p9 p10 плус случај
за Xiaomi 3 4 случај на случај:
случај за Xiaomi 3 4 маска
случај за црвениот ми 2case:
Маска за Xiaomi 3 случај
маска за xiaomi црвено ми случај 2:
мобилен покритие за Xiaomi 3 4 случај
Објектот:
кафе Позадина
Модел:
ХТ-hw1478

Со стоката дадена додека купуваат