• Новак
  • -5 %
GUCOON Цртан филм Паричникот Случај за Wiko Cink Пет 5.0 инчен Мода СТП Кожа Прекрасна Кул Покрие Видиме Торба Штит

GUCOON Цртан филм Паричникот Случај за Wiko Cink Пет 5.0 инчен Мода СТП Кожа Прекрасна Кул Покрие Видиме Торба

DEN 228.00
DEN 240.00

Достапност
Достапно за нарачка


Опис :
Бренд : GUCOON
Состојба : 100% Мода Нови
Материјал : Кожа СТП
Боја : 21 Бои
Внатре Случај : Нема внатрешноста на силиконски или пластика, тоа има лепак налепница /лепак лента
Функција : Потпирачот, Паричник, Картичка Слотови, Рака
Трговија на големо/dropship : Поддршка
Се вклопуваат совршено за вашиот телефон за да се заштитат од шок, нула, нечистотија и други секојдневна употреба. Пакување се вклучени : 1 x СТП Кожен Паричник Случај 1 x Рака
Производот Се Покаже :
Предмети може да заинтересирани :

Спецификацијата

Карактеристики:
Цртан Филм, Паричник, Карта Сопствениците, Потпирач, Магнет
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач
Бренд Име:
GUCOON
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
дизајн:
Егзотични,Животински,Гроздобер,Симпатична,Апстракт
Големина:
5.0inch Screen
Компатибилен Бренд:
Wiko
Материјал:
СТП Кожа, а не Вистинска Кожа
Капка брод:
Поддршка
Мажите Корист Бои:
Черепот Тигар Волкот Фокс Маскирна Пиратски
Жените Корист Бои:
Ајфеловата Кула Пеперутка Мачка Писе Куче Був Цвет Девојки Tatto Campanula
Состојба:
Нова Мода
Внатре Случај:
Не внатрешноста на силиконски или пластични случај
Стил:
Лепак Налепница / Лепак Лента
Модел На Телефон:
За Wiko Cink Пет

Со стоката дадена додека купуваат