• Новак
  • -17 %
Промет на големо со IP68 Водоотпорен Случај за Samsung Галакси S8 Плус Вода доказ Покрие Капка SnowProof Пливаат Нуркање Телефон Случај за Галакси S8

Промет на големо со IP68 Водоотпорен Случај за Samsung Галакси S8 Плус Вода доказ Покрие Капка SnowProof Пливаат

DEN 3944.00
DEN 4752.00

Достапност
Достапно за нарачка

Промет на големо со IP68 Водоотпорен Случај за Samsung Галакси S8 Плус Вода доказ Покрие Капка Snow Proof Пливаат Нуркање Телефон Случај за Галакси S8

Спецификацијата

Пакет:
за Samsung S8 Плус, за Samsung S8
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Водоотпорен,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8 Плус,Галакси S8
Тип:
Монтиран Случај
дизајн:
Спорт
Компатибилен Бренд:
Samsung

Со стоката дадена додека купуваат