• Новак
  • -39 %
FSSOBOTLUN,6 Стилови,За Huawei Колега 9 Pro 5.5 рачно изработени Волнени Филц Случај,Торбичка Заштитна Торба Ракав Картичка Џеб Маска

FSSOBOTLUN,6 Стилови,За Huawei Колега 9 Pro 5.5 рачно изработени Волнени Филц Случај,Торбичка Заштитна Торба

DEN 292.00
DEN 479.52

Достапност
Достапно за нарачка

За Huawei Колега 9 Pro 5.5" Рачно Изработени Волнени Филц Ракав Торба Џеб Заштитник Торбичка Чанта Телефон Случај
Само За Мобилен Телефон, Не Може Да Се Користи Со Други Назад Школки.
Карактеристики : 1. Професионални се рачно изработени, природни материјали, модерен. 2. Издржливи, едноставни, лесни, сеопфатна заштита на мобилни телефони. Грижа инструкции : не Може да се мијат, се препорачува хемиско чистење, или нежно избришете со влажна крпа. Употребата на губење на топката е нормален феномен, достапни губење на топката тример да се ослободи од. Вистински Фотографии :

Спецификацијата

Материјал:
волна почувствува
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
Обична,Бизнис
Тип:
Торбичка
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Големина:
For Huawei Mate 9 Pro

Со стоката дадена додека купуваат