• Новак
  • -15 %
За Nokia 3 СТП Кожа Случај За Флип Стојат Паричникот Случај Nokia 3 ТА-1020 ТА-1032 Телефон Случај За Nokia 3 Покрие Карта Носителот 5.0 инчен

За Nokia 3 СТП Кожа Случај За Флип Стојат Паричникот Случај Nokia 3 ТА-1020 ТА-1032 Телефон Случај За Nokia

DEN 132.00
DEN 156.00

Достапност
Достапно за нарачка

За Nokia 3 СТП Кожа Случај За Флип Стојат Паричникот Случај Nokia 3 ТА-1020 ТА-1032 Телефон Случај За Nokia 3 Покрие Карта Носителот 5.0 инчен 1.Направени Од Врвен Квалитет Материјал 2.Совршено Се Вклопуваат За Вашиот Паметен Телефон 3.Моден Дизајн, Лесен и Трајни 4.Шок-Доказ, Нула-Отпорни, Анти-Пропадна, Нечистотија-отпорни 5.Право Дупки за Говорникот и Камера На Задната страна

Спецификацијата

Бренд Име:
DOB
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Nokia
дизајн:
Обична,Гроздобер
Големина:
5.0 For Nokia 3
Карактеристики:
Свила Шема
Број На Модел На:
Луксузна СТП Кожа Случај За Nokia 3
Ветување:
Сите Се Проверуваат Пред Превозот
Состојба:
Бренд нови добар квалитет 100%
Функција:
со штанд
Материјал:
СТП Кожа
боја:
Црна Роза Сина, Розова Сребро.
Количина:
1pc/многу, не мало пакет(ПП Торба)
статус:
во парк
ОДГОВАРА ЗА:
жени мажи девојка

Со стоката дадена додека купуваат