• Новак
  • -25 %
Телефон Случаи Опфаќа за Леново S60 S60a S60-на S60-т S60w 3D жив песок Сјај Мека TPU Задниот Поклопец Случај Јасно Capa Funda Став Coque

Телефон Случаи Опфаќа за Леново S60 S60a S60-на S60-т S60w 3D жив песок Сјај Мека TPU Задниот Поклопец Случај

DEN 178.00
DEN 237.12

Достапност
Достапно за нарачка


Поради многу модели , ние ги користиме истите слики да се покаже ,
Купување според насловот модел на телефон ,
Ние ќе го испрати според насловот модел на телефон - Пожалуйста, заполните полное имя получателя в связи с новой политикой российских обычаев, спасибо!
Меки Силиконски Луксузни Случај Течни Сјајот Задниот Поклопец Жив Песок Динамичен Додатоци

Спецификацијата

Материјал:
силикон
Бренд Име:
AMICOO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Леново
дизајн:
Егзотични,Сјај
Големина:
for Lenovo S60 S60a S60-a S60-t S60w 5.0 inch
Карактеристики:
Жив песок ; 3D Меки Силиконски ; Транспарентно ; Течни Сјај
Функција:
Мека Жив Песок Динамичен

Со стоката дадена додека купуваат