• Новак
  • -21 %
Флип Случај за fundas P9 Лајт Покрие Случај за coque Huawei P9 Лајт Случај hauwei huaewi huawe 5.2 инчен + Карта Носителот

Флип Случај за fundas P9 Лајт Покрие Случај за coque Huawei P9 Лајт Случај hauwei huaewi huawe 5.2 инчен +

DEN 238.00
DEN 301.44

Достапност
Достапно за нарачка

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Флип Случај за fundas P9 Лајт Покрие Случај за coque Huawei P9 Лајт Случај hauwei huaewi huawe 5.2 инчен + Карта Носителот

Спецификацијата

Бренд Име:
mksup
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична
Тип:
Паричникот Случај
Големина:
for Huawei Hauwei movil Huawei Purple portable csse shell
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Карактеристики:
за Huaweii Huaweii csse Мобилни Huaweii Hauwei hoesje aksesuar Huawai
Водоотпорен:
за Huaewi Hwawei Телефон carcasa Hawei Huawai aksesuar Caso Huawey
Тежина:
for Huewei Hauwei capinha aksesuar Huawe Huawey Cove portable ascend
Место на Потекло:
за Хаваи Huawe coque школка Хаваи Huawai carcasa kryty Huawey
Бродови Од:
за Huawei Hauwei movil Huawei Пурпурна преносни csse школка
дизајн:
за Huawei Huawei carcasa Huawei feyenoord Покриеност funda
Материјал:
Висок Квалитет На Флип Случај, Паричник Случај
Функција:
2 X Кредитна Картичка Носители; Стојат Функција
Функција:
Заштита на Вашиот Телефон од Гребење, Нечистотија, и др
испорака датум :
1 да 2 Работен Ден
Пакет:
OPP Вреќа Само
Стил:
Врежана Шема Флип Случај
КОСТИМ ЗА 1:
за P9 Лајт Покрие Случај
ОДГОВАРА ЗА 2:
за coque Huawei P9 Лајт Случај 5.2 инчен
Тип:
Случај

Со стоката дадена додека купуваат