• Новак
  • -35 %
За Apple iPhone 4 и 4s 5 5S 6 6S Плус Случај Позлата Силикони Телефон Случаи 4.7 инчен Тенок Заштитник Мека Телефон Покрие Нови

За Apple iPhone 4 и 4s 5 5S 6 6S Плус Случај Позлата Силикони Телефон Случаи 4.7 инчен Тенок Заштитник Мека

DEN 93.00
DEN 143.52

Достапност
Достапно за нарачка

добредојдовте на our ALibaba продавница да се купи други производи Добредојдовте на нашата продавница!доколку сте продавач,pls да контактирате со нас преку trademanager,јас верувам дека ние ќе направиме среќен трансакција од сега.исто така, ако се купувачот.јас ќе марка на вашиот парцела како подарок парцела,.тоа ќе биде добар подарок за вас или вашите пријатели .
ВНИМАНИЕ ( Pls забелешка) Заради вашиот различен следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка.Но, ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата покажува. ви благодариме и ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. За било какви прашања ве молиме слободно да ни пишете, ќе одговори во рок од 24 часа, вашето задоволство е наша прва цел.
Пакет Содржина : 1 x phone случаи

Спецификацијата

Материјал:
За iPhone 4 и 4s, iPhone 5 5s, За iPhone 6 6s, За iPhone 6 Плус
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6
Големина:
Capa Fundas For iPhone 4 4s 5 5s 6 6s 6Plus
Функција:
Анти-удар
дизајн:
Бизнис,Транспарентна
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
TUMI.Ново
Компатибилен Со ( 2):
За iPhone 6 6S 4.7 инчен Случај
Компатибилен Со ( 3):
За iPhone 6 Плус / 6s Плус Случај 5.5 инчен
боја:
Злато Сива Siliver Розева Роза
Материјал:
Мека TPU Гел за Гума, Силикони
Функција во еден:
2016 година Нови на пазарот + Топла Продажба
Функција два:
Ултра Тенок + Позлата Рамка + Флексибилни Стил
Состојба:
2016 Година Нови Луксузни Се Ултра Тенки Отпорно На Гребење
стилот на еден:
Луксузни Модни Ретро Гроздобер Делукс Мобилен Телефон Случај Покрие Shel
Стил две:
Луксузна Ултра Тенок Отпорно На Гребење

Со стоката дадена додека купуваат