• Новак
  • -5 %
CHOEOIWE Телефон Кеси Случаи за Huawei Y5 II P10 Лајт P8 Лајт P9 Лајт 2017 Y6 2017 Паричникот Кожа Случај Чест 8 Лајт 6X 6A Маска

CHOEOIWE Телефон Кеси Случаи за Huawei Y5 II P10 Лајт P8 Лајт P9 Лајт 2017 Y6 2017 Паричникот Кожа Случај Чест

DEN 218.00
DEN 229.92

Достапност
Достапно за нарачка


Превозот :
Ние ќе брод од пакетот рок од 1-5 дена по расчисти исплата. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и пост код се точни пред да купите.
Време на испорака :
Како што се испраќаат на објектот брзо, но странство превозот зависи од многу фактори. Ве молиме не го ни даде 1 или 2 Ниска Оценка на превозот. Ви благодариме за вашето разбирање.
Различни превозот методи имаат различни Проценува Време на Испорака, ако сакате да се добие производ итно, ве молиме изберете побрзо превозот метод.
Се надеваме дека нашите производи секогаш може да се направи сте задоволни. Ако има нешто во ред, ве молиме контактирајте со нас во прв пат. Подобро да ни покаже детали преку испраќање ни фотографија
на објектот и надворешното пакување со песната број јасно.
Ако треба да се вратите, pls го направи тоа во рок од 7 дена по пристигнувањето, купувачот е одговорен за обезбедување на плаќање.
Можете да не контактирате во било кое време ако има било каков проблем, ние сме секогаш е тука за вас, и ќе ви одговори во 12 часа, доколку тоа не е за статистика време.
Како продавачот, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да ги задоволиме нашите клиенти. Така што се надеваме дека нашата напорна работа, се наградени. И повратни информации тоа е нашата душа, навистина значи многу за нас.
Pls say sth. за трансакција преку aliexpress' повратни информации систем, НЕ заборавајте да ни остави добар рејтинг, ви благодариме!
Сите производи слики се со користење на вистински фотографии. Различни видови на опрема, додека пребарувате, таму е малку боја разлика. Се надевам дека ќе можат да го разберат.

Спецификацијата

Материјал:
P8 Лајт, P8 Лајт 2017, P9 Лајт, P9 Лајт 2017, P10 Лајт, за Huawei Y5 II, за Huawei Y5 2017, за Huawei Y6 2017, за Чест 6X, за Чест 6A, за Чест 8 Лајт
Бренд Име:
CHOEOIWE
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Со Картичка Џеб
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Гроздобер,Украсени
Големина:
for Huawei Y5 II / Y5 2017
Карактеристики:
Паричникот Случаи СТП Кожни Торби
надворешен надзор на видео камерата:
Celular Fundas Capa Став coque Заштитна Заштитник Случај Школка Маска
За луѓето:
Моден Убаво Случај за Жените Жена Дама Девојка Момче Човек Мажи
Телефон Model1:
случај за Huawei P9Lite 2017
Телефон Model2:
случај за Huawei P8Lite 2017
Телефон Model3:
Случај За Huawei Y6 2017
Телефон Model4:
Случај за Чест 8 Лајт
Телефон Model5:
Случај За Huawei P10 Лајт
Телефон Model6:
случај за Huawei P8 Лајт / P9 Лајт
Опис:
Целосна заштита Случај
Материјал:
Висок Квалитет на СТП Кожа + Мека TPU покрие внатре

Со стоката дадена додека купуваат