• Новак
  • -12 %
HATOLY За Capa Samsung Галакси S9 Случај Флип СТП Кожа & TPU Паричникот Случај За Samsung Галакси S9 Покрие G9600 Картичка

HATOLY За Capa Samsung Галакси S9 Случај Флип СТП Кожа & TPU Паричникот Случај За Samsung Галакси S9 Покрие

DEN 177.00
DEN 201.12

Достапност
Достапно за нарачка


[ Број На Модел ] : Случај За Samsung Галакси S9 Плус G9650
[Материјал] : Направени Од Високо Квалитетна Кожа + Меки Силиконски
[Функција] : Моден стил + Флип Кожа + Телефонот Holster + Мулти-Боја
[Функција] : Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Ве Молиме Внимание
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме! Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број , Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )

Спецификацијата

Бренд Име:
HATOLY
Мало Пакет:
No
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Со Картичка Џеб
Компатибилен Бренд:
Samsung
дизајн:
Бизнис,Слатки,Шарени
Големина:
Case For Samsung Galaxy S9 G9600
Мобилен Број:
Случај За Samsung Галакси S9 G9600
Материјал:
Силикони ,СТП Кожа
дизајн:
Со Картичката Слотови , Стојат Функција
Стил:
Четири-лист детелина Шема Паричникот Случај
Staus :
На Продажба ,Трговија На Големо Поддршка
Бесплатен превозот :
Поддршка
боја:
Црна ,Кафеава ,Сива , Виолетова ,Сина ,Розова

Со стоката дадена додека купуваат