• Новак
  • -5 %
FULAIKATE Мат TPU Случај за Xiaomi MI Max2 Мека Задниот Поклопец за Mi Max 2 Телефон Заштитна Случаи Тенка Видиме Школка

FULAIKATE Мат TPU Случај за Xiaomi MI Max2 Мека Задниот Поклопец за Mi Max 2 Телефон Заштитна Случаи Тенка

DEN 91.00
DEN 95.52

Достапност
Достапно за нарачка


Мат TPU Случај за Xiaomi MI Max2 Мека Задниот Поклопец за Mi Max 2 Телефон Заштитна Случаи Тенка Видиме Школка
За Xiaomi Mi Max2

Спецификацијата

Материјал:
TPU
Бренд Име:
FULAIKATE
дизајн:
Обична,Бизнис,Мат
Компатибилен Xiaomi Модел:
Ми Се Меша 2
Карактеристики:
TPU Мека Анти-удар
Големина:
For Xiaomi Mi Max2
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Модел На Телефон:
FDL TPU Случај за Xiaomi Mi Max2

Со стоката дадена додека купуваат