• Новак
  • -12 %
Модерната кристал светилка ресторанот кристал таванот светлина плоштадот бар led таванот светлина спалната соба флеш планината модерна кристал осветлување

Модерната кристал светилка ресторанот кристал таванот светлина плоштадот бар led таванот светлина спалната

DEN 6336.00
DEN 7200.00

Достапност
Достапно за нарачка


материјал : не ' рѓосувачки челик пред база+сликарство бела назад база+ K9 кристално
мала големина : L50*W25*H60cm (големината може да произведе она што мислам )
Светилки : E14 5*40 W(може да се купи LED сијалица ,заштедите енергија)
Боја : полски хром
Напон : 110 V или 240 V (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачите земји)

Спецификацијата

Тип На Објект:
таванот светла
Број на извори на светлина:
5
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,ОИК,EMC,LVD,PSE,VDE,ССА,CCC
Употреба:
Дневно осветлување
Примена:
Кујна,Бања,Студија,Кревет Соба,Трпезарија,Foyer
Тело Материјал:
Кристал,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Извор На Енергија:
AC
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Никој
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Гаранција:
3
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Timebus
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
F17
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Заврши:
Никој
Карактеристики:
Кристал Таванот Светла
Примена:
клуб хотел

Со стоката дадена додека купуваат