• Новак
Круг led таванот светлина мала спална соба дневна соба модерна влезот кујна, ходник балкон светилки тавански светилки ZA918442

Круг led таванот светлина мала спална соба дневна соба модерна влезот кујна, ходник балкон светилки тавански

DEN 8928.00

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : акрил+железо
[Извор на светлина] : LED(Бела светлина, топла светлина, дневна светлина, trichromatic промена)
[Применуваат] : дневна соба, ресторан, детски 's соба, спална соба и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
[Size] : D40 CM D50 CM, ,D60 CM ,H6 CM

Спецификацијата

Боја На Каросеријата:
Д-40CM, D 50CM, D60CM
Емитуваат Боја:
3 БОЈА НА СВЕТЛИНА
Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Техника:
Перфориран
Карактеристики:
0123
Тело Материјал:
Ironware + Акрилик
Материјал:
Легура
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
0123
Број на извори на светлина:
1

Со стоката дадена додека купуваат