• Новак
  • -41 %
Ретро Лофт светлина трпезарија Ресторан, кафе бар визбата клуб ретро железо pendant светилка Индустрија рудникот светло светла лустерот

Ретро Лофт светлина трпезарија Ресторан, кафе бар визбата клуб ретро железо pendant светилка Индустрија рудникот

DEN 821.00
DEN 1391.52

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте & Известување
Ретро Лофт светлина трпезарија Ресторан, кафе бар визбата клуб
ретро железо pendant светилка Индустрија рудникот светло светла лустерот
Спецификација
1, Напон : AC85-265 V
2, Извор На Светлина : Никој
3, Погоден извор на светлина : сијалица E27
4, Материјал : Железо
5, Телото Боја : како на сликата, ве молиме оставете малку боја разлика.
Примена
Дома Декорација, Дневна Соба, Седи Соба, Спална соба, кафе,reataurant,бар,клуб, Alise итн
* Alipay, Запад Унија, TT, сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ; * За Примени Вредност е помалку од цел вредност, пари може да се подготви поткрепени и со цел да се затвори, така ве молиме да обрнете доволно вредност; * ве Молиме да направите исплата во три дена по ред
* Испорака Метод : DHL и ПРОЗОРЦИ FEDEX ТНТ ЕМС КИНА ПОСТ; * БРОД во СВЕТОТ (Освен некои земји или посебно место), * Ако Товар не е доволно, нашиот клиент-услугата ќе ве контактираме за да се направи остатокот начин на плаќање; * Налози обработени навремено по плаќање проверка од страна на ЗАЧУВАМ;
* Ве молиме бидете сигурни цел адреса точен;
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и не вклучува викенди и празници;
* Може да варира, особено за време на сезона;
* Ве молиме контактирајте со нас. Ако не сте добиле вашата пратка за долго време, ние ќе се вратам на вас наскоро.
* Имаме гаранција Забелешка за некои предмети; * По примените, ќе има 7 дена (освен празници) за да контактирате со нас за да се потврди врати се, и од 3 дена да се вратат по што и двајцата сме потврди; * За да нема причини да се врати и враќање, товарни и екстра такса ќе биде на купувачите сметка;
* За неисправни причина или погрешни производи, ве молиме да ни испратите слика, специфична причина, Ред Бр. Откако ќе го потврдите, враќање или повраток или замената може да се изврши. Товарни ќе се носат од страна на двете страни во половина; * Ние ќе ги искористиме фини материјали за пакување; ние нема да бидат одговорни за прекината или да се прекине за време на транспортот;
* Сите се врати ставки мора да биде преполна со сите компоненти и додатоци се вклучени. Купувачот мора да ни обезбеди следење на Никој., цел Бр., специфични причини и др.;
* Кога ќе добиете предмети потребни како погоре. Ние ќе рефундирање на дека ЦЕЛОСНА WINING ПОНУДАТА ИЗНОС.
* Ние ќе им даде на купувачот повратни информации по ред заврши; * Ние сме со цел да им понуди најдобра услуга на сите купувачи, и да се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашите повратни информации и сугестии е многу важен за нас и на други купувачи. Ако сакате да ја напушти nagetive повратни информации, pls контактирајте со нас за проблемот пред да ја напуштат повратни информации.

Спецификацијата

Боја На Каросеријата:
Црна без сијалица
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Осветлување Област:
10-15square метри
Бренд Име:
vecli
Стил:
Гроздобер
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Место:
други спални соби,Хотел, Сала,Студија,Салон,Hotel Соба,Господар Спална соба
сертификација:
CCC
База Тип:
E27
Материјал:
Метал
Гаранција:
2 години
Инсталација Тип:
Цевка Подигната
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Абажур Боја:
Црна
Тип На Прекинувач:
Никој
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Трпезарија

Со стоката дадена додека купуваат