• Новак
Бесплатен Превозот Месинг Лустерот, Европските Модерни Антички Месинг Лустерот, Гроздобер Бакар Светилка AC110V/220V Загарантирана

Бесплатен Превозот Месинг Лустерот, Европските Модерни Антички Месинг Лустерот, Гроздобер Бакар Светилка

DEN 8429.76

Достапност
Достапно за нарачка

Бесплатен Превозот Месинг Лустерот, Европските Модерни Антички Месинг Лустерот, Гроздобер 100% Бакар Светилка AC110 V/220 V 100% Загарантирана
Купи Упатство
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и вашето целосно име правилно, така што ќе може да ја прими стоката на време
2. Стоката се превезува по уплатата примена. Ве молиме организира плаќањето наскоро откако ќе поставите цел, ви благодариме!
3. Ние и ветуваме дека ние проверка на стоката пред да се испорача.
4. Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир слободни . Online цената не вклучува било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете на стоки, но ние не сме одговорни за тоа.
За Квалитетот
ние се направи лустерот со Кина прво одделение K9 кристал , ние гаранција 1 година за вас .Ако ви треба било резервни делови , pls ќе треба да ги сноси превозот цена .
Обично сме нормални праќање 1% кристална топка за дополнителни резервни делови, ако најдете било дел скршени , pls кажете ни и испрати јасна слика , а потоа ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро .
ако не знаете како да го инсталирате , pls проверите на нашата настава на состојба прво , ако се уште постои прашање ,pls ни кажете или да побара стручен електричар на вашата страна.
За цена
Нашата цена вклучуваат производот трошоци и товарни цената на купувачот земјата .И на клиентите треба плаќате данок и должност задолжен во локалниот обичај .
За испорака
Ние често се обезбеди Кина Пост Воздух бесплатен превозот за повеќето земји , тоа може да се постигне на клиентите страна 15~25 дена по превозот .Ние исто така, обезбеди DHL или FEDEX пратката за земјите кои горно полнење преземени од страна на купувачот ако има потреба, Но поглед Јужна Америка земји и Русија ,многу скапо товарни бесплатно , тоа зависи од нарачка и потоа да одлучи .
За повратни информации
Pls ни помогне да се потврди, да ја прими стоката и, исто така, ја напуштат повратни информации откако ќе проверка на стоката .Тоа е многу важно за вашето добро повратни информации за поддршка на нашата работа .Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.
Ние секогаш се обезбеди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме!

Спецификацијата

Број на Светла:
6L до
Wattage:
21-30W
Емитуваат Боја:
топло бела
Тип На Објект:
Лустери
Заврши:
Железо
Тело Материјал:
Кристално
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Број На Модел На:
TY2018-093
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Карактеристики:
Декоративни
Бренд Име:
Златниот Пат
Сенка Тип:
Кристално
База Тип:
E14
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Арт Деко
Сенка Ветер:
Up
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
3 Години
Инсталација Тип:
Флеш Планината

Со стоката дадена додека купуваат