• Новак
  • -6 %
20pcs/многу LED Железнички Осветлување 15w 20w 30W КОЧАН Лер Песна Светлината Место Следење Предводена од AC85-265V осветлување

20pcs/многу LED Железнички Осветлување 15w 20w 30W КОЧАН Лер Песна Светлината Место Следење Предводена од AC85-265V

DEN 14844.00
DEN 15792.00

Достапност
Достапно за нарачка


Забелешки :
1) Нормално, ние изберете најевтин курир меѓу Fedex/DHL//UPS/EMS да ја испратите вашата нарачка
2)Ако сакате Наведени Express ,pls контактирајте со нас да додадете Дополнителни Трошоци
ЛЕР Песна Светлината 15 W 20 W 30 W КОЧАН Железнички Светлина центарот на Вниманието Еднакви 150 W Халоген Светилка и топло, ладно природна бела Светла Песна Рефлектори Место Светла
Реден број -15 W 20 W 30 W -КОЧАН - Боја црна и бела LED диоди 1 PCS КОЧАН чип од Америка (најдобри чип на пазарот) Консумираат watage 15 W 20 W 30 W материјал Алуминиум+Пластична Зрак агол 25/степен Прозрачна Флукс(Lm) 1800-2000lm Боја рендерирање индекс(Ра) >80 Живот(Hr) 100000 Hr Големина 128*88 MM Влезен напон 85-265 V AC Бруто тежина 2kg Боја топло бела,природни бела,кул бело топло бела 2800-3200 K Природна бела 4000-4500 K Кул бело
5800-6500 K Ова е 2-жица верзија,доколку сакате 3-жици или 4-жици верзија,ве молиме контактирајте со нас, прво,или ние ќе ги испрати 2-жица од defaulty.Ви благодариме. Примена : 1.Led сијалица е директна замена на традиционалните светилки за својата енергија-заштеда, животната средина пријателски и долг живот-век итн. 2.Led светилки се широко се користи во illmination и декорација осветлување особено за затворен осветлување, деловна зграда. Супермаркети, хотели, сала за состаноци, ресторани, изложбен салон, клуб и изложбена сала други зграда осветлување итн. Напомена : Драг Пријател,квалитетот за LED производ е многу важно,се споредуваат со други продавница внимателно за квалитетот во детали,како што се топлина дисипација,ПРЕДВОДЕНА чипови,така што нема проблеми во вашиот иден бизнис.некои производи може да не се знае квалитетот по само со користење на 2-3 месеци,но по овој период,брзо лумен амортизација,треперење на светлината,rusting,светло место и така натаму.Не't велат дека цената е поскапо од другите продавници,ќе се купат најдобар квалитет на производи,може да се користат за неколку години,но се купи лош квалитет на производите,само неколку месеци, и да ви донесе повеќе проблеми и ќе ја изгуби пари во вашиот бизнис и иднина. Ние Златна Океан се инсистираше во нудејќи им на најдобар квалитет на производи на нашите клиенти,ние се вклучат во најдобар квалитет на производи во целиот пазар и во целиот свет.

Спецификацијата

Емитуваат Боја:
30w топло бела, 30w кул бело, 20w топло бела, 20w кул бело, 15w топло бела, кул бело 15w
Боја На Каросеријата:
Црна, Бела
Тип На Објект:
Песна Осветлување
Напон:
220V,260V,120V,110V,240V,230V,130V
сертификација:
CQC,CE,RoHS,EMC,LVD,CCC
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Извор На Светлина:
LED Светилки
Wattage:
15w 20w 30w
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Полиран Хром
Бренд Име:
Fanlive
База Тип:
FC2
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
15W 20W 30W
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Е dimmable:
No
Употреба:
Индустриски
Тип На Објект:
Песна Осветлување
LED тип:
1pcs КОЧАН чип
80> CRI:
80>>80
Напон:
85-265V AC
Прозрачна:
1800-2000lm
0.92> Фактор На Моќ:
0.92>>0.92
50000hours> Време на Животот:
50000hours>>50000hours
Зрак Агол:
25degree/45degree
Оперативен Temp:
-25C на +75C

Со стоката дадена додека купуваат