• Новак
  • -12 %
Aisle светилка коридор таванот светилка современото живеење соба led таванот светла сала тремот светилка балкон скалило стакло led таванот осветлување

Aisle светилка коридор таванот светилка современото живеење соба led таванот светла сала тремот светилка балкон

DEN 2196.00
DEN 2496.00

Достапност
Достапно за нарачка


Материјал : стакло+полски хром, железо
димензии : дијаметар околу 20cm*висина за 24cm
светилки : E27 1*40w(pls употреба LED сијалица или заштеда на Енергија светилка ,која може да спаси повеќе енергија)
Напон : 110 V или 240 V (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачите земји)

Спецификацијата

Тип На Објект:
таванот светла
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,ОИК,EMC,LVD,PSE,VDE,ССА,CCC
Употреба:
Дневно осветлување
Примена:
Кујна,Бања,Студија,Кревет Соба,Трпезарија,Foyer
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
База Тип:
E27
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Никој
Осветлување Област:
3-метри 5square
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Гаранција:
3
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Број На Модел На:
hp99
Бренд Име:
Timebus
Карактеристики:
железо стакло Таванот Светла
Е dimmable:
No
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Материјал:
Метал
Заврши:
Никој
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Ресторан

Со стоката дадена додека купуваат