• Новак
  • -0 %
85-265Vac текст 3-20W LED акцент таванот место светилка ,4 ниво светлина shield зумирање песна место светло за бар .музеј,кафе продавница

85-265Vac текст 3-20W LED акцент таванот место светилка ,4 ниво светлина shield зумирање песна место светло

DEN 907.00
DEN 907.20

Достапност
Достапно за нарачка

Опис На Производот
Спецификација :
Напон : 85-265 Vac
Моќност : КОЧАН LED-3 W/7 W/10 W/15 W/20 W
Зрак агол 4 ниво прилагодливи
Материјал : Алу
Животниот Век : 20,000 Часа
Домување Бело/Црна
LED Боја Топло Бела (3000-3200 K) ,Г.С. (6000-6200 K)
Инсталација Површината монтирани /Железнички
Песната светлина може да биде само инсталирани со стандард 2 линија железнички ,некои земји имаат различни стандард шини ,ве молиме контактирајте со продавачот ако ви треба железнички од НАС
Главно Карактеристики :
1. Лесно да се инсталира.
2. Таванот /Песна модел на располагање
3. Ниска потрошувачка на енергија.
4. Акцент осветлување
5. 4 ниво светлина штит ,зрак агол прилагодливи

Спецификацијата

Абажур Боја:
таванот светлина, песна светлина
Боја На Каросеријата:
Црна, Бела
Wattage:
3W, 7W, 10W, 15W, 20W
Емитуваат Боја:
Топло Бела, Кул Бело
Тип На Објект:
таванот светла
Стил:
Современа
Гаранција:
2 години
Употреба:
Дневно осветлување
Бренд Име:
Сводот
сертификација:
CE,RoHS
Извор На Енергија:
AC
Примена:
Студија,Трпезарија,Foyer
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Никој
Тип На Прекинувач:
Никој
Е Светилки Вклучени:
Yes
Осветлување Област:
3-метри 5square
Број На Модел На:
LCS-055
Напон:
90-260V
Карактеристики:
Zoomable
Тело Материјал:
Алуминиум
Техника:
обложено
Заврши:
Бранеа Никел
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Број на извори на светлина:
1
моќност:
3W/7W/10W/15W/20W
УПТ:
Г.С. 6000K/СВЕТСКА ВОЈНА 3000K
домување:
бело /црна
Полнење На Текст:
85-265VAC

Со стоката дадена додека купуваат