• Новак
  • -23 %
Моден Висок Квалитет на СТП Кожа За iPad Mini 4 Случај За Apple iPad Mini4 Smart Случај Покрие Насликани Со Стојат Флип Школка Funda

Моден Висок Квалитет на СТП Кожа За iPad Mini 4 Случај За Apple iPad Mini4 Smart Случај Покрие Насликани Со

DEN 432.00
DEN 560.64

Достапност
Достапно за нарачка

Информациите ќе бидат ажурирани во рамките на 5-7 дена по продавачот е испратен пакет. Како можам да ги пратите цел испратени преку Aliexpress на Превозот?
Можете да проверите логистика информации директно во вашата нарачка детали.Со цел да се осигура дека ќе го добиете вашата цел со данок при увоз, ние може да се прогласи со пониска вредност.com ќе го објави пари за нас.9 инчен
Одличен за по-продажбата на услугата ве Молиме да не 't leave никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било спор без комуникација, ние веруваме дека нашата комуникација ќе се реши проблем за вас, и тоа нема ' т да ве изневери. Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност.
Од тука, може да бидете сигурни дека вашиот пакет е испратена на време и ние ќе ја додадете на следење на информации кон вашата цел детали, така што ќе можат да се следат
вашиот пакет кога и каде сакате. Откако ќе прими предмети назад во неговата оригинална состојба, добро, ние ќе се направи замена или рефундирање за вас. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, тоа може да биде уште испратена назад за размена. Ние поддршка капка превозот за некои дистрибутери со Кина Пост Регистрирани Airmails, ние треба потпише договор за соработка. Ве молиме вратете го во рок од 14 дена за размена или наплата.Затоа што секој човек екран ефект е поинаква, ќе има мало боја разликата!
4 .com, откако ќе ја прими стоката, Aliexpress.Ако времето за испорака е доаѓање, ти уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат
5 .Кога ќе изберете Бесплатен Превозот,тоа не може да се следи по парцела лево Кина(Без следење),ако не може да се прифати , ве молиме изберете друга превозот начин кој може да се следи(Кина Пост Регистрирани Воздух Mail)
3 . Плаќање · 1. Ако вие не може да се песна со советува оригинални следење во 4 дена, тоа може да се промени или погрешно напишани по грешка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за проверка понатаму. Колку време е потребно за мојот пакет за да се дојде ако јас го користам Ali Express на Превозот? Ова зависи од тоа која опција ќе choos
На пакети кои се испраќаат со Ali Express Стандард Превозот се земе помеѓу 15 до 45 работни дена, а Премиум пратки има околу испорака
време од 7 до 15 работни дена. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена. Pls потврди испорака штом ќе ја прими стоката.
Добредојдовте на нашиот мобилен телефон додатоци продавница. Русија пријатели ве Молиме оставете ги вашите ИМЕ и презиме и Детални Адреса,Бидејќи Русија е нова политика. Цената на оваа точка е фиксна, можете да поставите цел на интернет и заврши плаќање директно.
Секоја цел што може да биде брод во рамките на бизнис 2 дена. Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака преку Контакт Сега. Кликнете На "View Детали"
3. Нашиот одговор треба да ви стигне во 12 часот. Ние сме мило да испрати нова по што се добива на неисправни објект. Знаете какви било негативни или неутрални или спор ќе му наштети на двете страни, и нема 't нека проблем навистина да се реши.58
wy-приклучок-крај. Времето за испорака зависи од дестинацијата и објективни фактори, таа може да потрае и повеќе од следниве редовни превозот време. Ако не сте задоволни со предметот или на превозот време, ве Молиме да не брзаат да го отвори спорот, можете да контактирате со нас, прво да комуницираат!
За ipad mini 4 7. Оди да се
2.
Зошто Ali Express На Превозот? Откако ќе го стави на својата цел на Ali Express, продавачот ќе испрати пакет на нашите превозот центар.

Спецификацијата

Стил:
Моден
Материјал:
кожа
Должина:
20.5inch
Бренд Име:
OL
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Модел Компатибилност:
за ipad mini 4
Број На Модел На:
за ipad mini 4
Апликацијата Лаптоп Големина:
7.9
Шаблон Тип:
Цртан филм
Функција:
Капка отпор,Мека,Shockproof,Анти-Прашина
Пакет:
Yes
Ширина:
14.5inch
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
За IPad Модел:
iPad mini 4

Со стоката дадена додека купуваат