• Новак
LP156WH2 TLQB одговара B156XW02 LP156WH4 N156B6-L06 LTN156AT02 LTN156AT05 N156B6-L0B

LP156WH2 TLQB одговара B156XW02 LP156WH4 N156B6-L06 LTN156AT02 LTN156AT05 N156B6-L0B

DEN 2376.00

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот се безбедни со потпис е потребно. 3 одговара LTN156 AT05 LTN156 AT24 LP156 WH4 TLA1 N156 BGE-L21 L11 и така натаму ) ќе испрати компатибилен модел врз основа на инвентар.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е вистинскиот.
•3>Send горенаведените информации на нашата e-mail и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !
Опис Состојба НА+ НОВ Дел број LP156 WH2 TLQB (или замена модел : B156 XW02 V.) Во САД, велика БРИТАНИЈА и Австралија : 7-18 работни дена Да Русија : 25-60 работни дена поради Русија пост е многу бавно
За побрза испорака,ве молиме контактирајте со нас за изразат деталите.

Спецификацијата

Големина На Екранот:
>13 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
LP156WH2 TLQB
Бренд Име:
LALAWIN
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Со стоката дадена додека купуваат