• Новак
  • -5 %
KLS JCR 15V150W/H5 GZ6.35 Јапонија 15V 150W Халоген Светилка,Микроскоп Endoscope,JCR 15V150WH5 Проектор Сијалица

KLS JCR 15V150W/H5 GZ6.35 Јапонија 15V 150W Халоген Светилка,Микроскоп Endoscope,JCR 15V150WH5 Проектор Сијалица

DEN 1359.00
DEN 1430.40

Достапност
Достапно за нарачка

* 15 V150 W
* База : GZ6.35
* Должина на : 43mm
* Дијаметар : 50mm
* Работа на далечина : 36mm
* Рефлектор : specular
* Животот : 500 часа
* Направени во Јапонија
* Пакет се вклучени :
KLS JCR15 V150 W/H5 светилка*1pcs
Ви благодариме за купување! Превозот
Во комбинација Пратката За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат
Ракување Со Времето
1 Работен Ден
Превозот Време
- Кина Пост : 10-40 Работни Дена
- Сингапур/Хонг Конг Пост : 10-25 Работни Дена
Гаранција
Ние стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција.
* Ако примите некој предмет кој не е во состојба како што е опишано, ние веднаш ќе ви обезбеди на наплата или замена
* Ако вашата точка не одговара или не сакате, можете да го вратите за еден наплата(помалку превозот).
* За враќање пратката ве молиме контактирајте со нас доставување на реден број и причина за враќање
(Враќање прифатливи до 15 дена по добивање на објектот)
* Наплата ќе се издаде во рок од 1-2 работни дена по приемот на врати објектот
Ве молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го направи тоа право ако имате било какви прашања со вашата нарачка, Ние ќе одговор за сите прашања
од крајот на наредниот работен ден. Контакт
Нашите услуги на клиентите претставници одговори на прашања секојдневно на работни дена.
ДОН : 9 ЧАСОТ - 6ЧАСОТ RU : 4 AM-1 PM
О : 11 AM - 8 PM ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 1 AM-10 AM
DE : 2 AM-11 AM НАС : 8 PM-5 AM И

Спецификацијата

Бренд Име:
laez evaw
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Eletromagnetic
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
no

Со стоката дадена додека купуваат