• Новак
LP156WF4 SPC1 SPJ1 SPB1 SPU1 LP156WF4 SPL1 SPH1 IPS 1920x1080 EDP 30PIN Екранот

LP156WF4 SPC1 SPJ1 SPB1 SPU1 LP156WF4 SPL1 SPH1 IPS 1920x1080 EDP 30PIN Екранот

DEN 3120.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина На Екранот:
>13 Инчен
Број На Модел На:
LP156WF4 SPC1 SPJ1 SPB1 SPU1 LP156WF4 SPL1 SPH1
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
LALAWIN
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Со стоката дадена додека купуваат