• Новак
10pcs 5V 2А 3.5x1.35mm Автомобил Полнач за Коцка iWork11 перо WAinol Novo 7 Пламен Оган / Кристал Quad Core Торнадо Адаптер

10pcs 5V 2А 3.5x1.35mm Автомобил Полнач за Коцка iWork11 перо WAinol Novo 7 Пламен Оган / Кристал Quad Core

DEN 1439.52

Достапност
Достапно за нарачка


Како да се избере соодветен адаптер за вашите производи, ве молиме да изберете :
1) напон натпревар
2) исто конектори дијаметар
Текст : 12 V-24 V
Излез : DC 5 V 2 A
Конектори дијаметар : 3.5x1.35mm
Конектор во внатрешноста на позитивниот (+)надвор негативниот (-)
Се работи за Коцка i Work11 перо / за Ainol Novo 7 Аурора / Аурора II / ЕЛФ / ЕЛФ II / Оган / Торнадо / Кристал Quad core итн.
Пакување вклучувајќи
10 компјутери x 5 V 2 A автомобил полнач
Превозот 1. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за Aliexpress да се потврди плаќањето. 2. Ние само брод да се потврди цел адреса. За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина. 3. Почитувани Пријатели, ако сакате да купите полнач, ве молиме да не избере испорака метод преку epacket (освен САД клиенти), ве молиме изберете Кина пост воздух mail или други. Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови. Ви благодариме за соработката.
Царинската
1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
2. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial. Ако ова не е во ред за вас, ве молиме да ни оставите порака.
Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас.

Спецификацијата

Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
5V 2A
Напон:
5V

Со стоката дадена додека купуваат