• Новак
LP156WHB TPA1 одговара LTN156AT37 W01 NT156WHM-N12 B156XW04 V. 8 V. 7 B156XTN04.0 EDP

LP156WHB TPA1 одговара LTN156AT37 W01 NT156WHM-N12 B156XW04 V. 8 V. 7 B156XTN04.0 EDP

DEN 2328.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина На Екранот:
>13 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
LP156WHB TPA1 LTN156AT37 W01 NT156WHM-N12 B156XW04 V. 8 V. 7
Бренд Име:
LALAWIN
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Со стоката дадена додека купуваат